Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na jubileusz dostali... butelkę wódki

Utworzony przez Gość, 5 marca 2009 r. o 05:38 Powrót do artykułu
Szastarczanin napisał:
Niepoprawnie narwani Polichniacy ! Wyimaginowana duma i pycha przerasta społeczeństwo Wsi Polichna. Jeżeli zdąży Wasz Wójt / przed abdykacją / to dobrze byłoby aby zafundował Wam szkolenie z bycia pokornym i kulturalnym społeczeństwem, to szkolenie przygotuje Was psychicznie do nadchodzących zmian w Gminie. Położenie i 100 km asaltu oraz 1000 m2 chodnika z kostki granitowej we Wsi Polichna niczego nie zmieni w Waszej snobistycznej mentalności.We Wsi Polichna / nigdzie tego nie spotkałem/ jest bowiem taki zwyczaj że i tak wszyscy chodzą szosą zaś chodnikami człapią kury i kaczki zwłaszcza po deszczu. Obserwuję to nienaturalne zjawisko od wielu lat, mogę dołączyć zdjęcia. Ps. Jesteście ostatnio nadzwyczaj zflustrowani i nerwowi, czujecie dobrze że zapada się grunt pod Waszymi nogami - TO POZYTYWNY OBJAW! Sądzę że nadchodzą lepsze dni dla Szastarki, Blinowa, Majdanu, Moczydeł, Brzozówki i Huty.... Z poważaniem Szastarczanin - HEJKA! Do napisania kilku słów skłoniła mnie szowinistyczno- nacjonalistyczna retoryka adwersży mieniących się jako patrioci Polichny.
Popieram. Dośc pchania kasy w Polichnę. Teraz czas na inne miejscowości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trzymać napisał:
Popieram. Dośc pchania kasy w Polichnę. Teraz czas na inne miejscowości
Popieram ,, Szastarczanina ,, jest to najmądrzejszy wpis ze wszystkich!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja mam cały czas wrażenie, że dyskusję, sama ze sobą, prowadzi tylko jedna osoba. Pewne doświadczenia pozwalają jej zmieniać charakter pisania. Osoba ta zadaje pytania i na nie zaraz odpowiada, raz jako mieszkaniec Szastarki, po chwili inna osoba z tej samej gminy.
!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja mam cały czas wrażenie, że dyskusję, sama ze sobą, prowadzi tylko jedna osoba. Pewne doświadczenia pozwalają jej zmieniać charakter pisania. Osoba ta zadaje pytania i na nie zaraz odpowiada, raz jako mieszkaniec Szastarki, po chwili inna osoba z tej samej gminy.
Ile osób bierze udział w tym czacie, tego nie da się precyzyjnie ustalić, natomiast pewne jest, że produkują sie tutaj tylko 4(słownie: cztery) gniazdka z internetem . Najciekawszy jest jednak gościu, który w czasie zbiórki myśli przed kolejnym postem, potrafi odświeżyć stronę 250, a nawet 460(!) razy. Zastanawia mnie, jak on to robi? Zważywszy, że odstęp pomiędzy postami to zaledwie trzy, cztery minuty... jedno tylko przychodzi mi do głowy: to jest krawiec i umiejętnie "kłuje" myszkę maszyną do szycia Takie zrób to sam - czyta, pisze i słupek oglądalności pompuje. Magiczna ta sieć 7976
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahahahah mysz jest robaczywym drewnem wyłozona a ja mam tresowanego dzięcioła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panu Mularczykowi - jeżeli chodziło o to by wręczając "wyborową" dać do zrozumienia swoim ewentualnym wyborcom, aby na niego głosowali - należy się 5 punktów za inteligencje. panom majdaniakom proponuję rozwiązać zespół. nie tylko za notoryczne picie, ale za to jak postąpili z gościem, którego sami zaprosili na swoją imprezę. żenada! pozdrawiam! bez-partyjna i bez-stronna ps. a pan pismak niejaki i nijaki sz. niech już idzie na emeryturę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='26.03.2009, 18:04' post='109960'] Ja mam cały czas wrażenie, że dyskusję, sama ze sobą, prowadzi tylko jedna osoba. Pewne doświadczenia pozwalają jej zmieniać charakter pisania. Osoba ta zadaje pytania i na nie zaraz odpowiada, raz jako mieszkaniec Szastarki, po chwili inna osoba z tej samej gminy. [/quote Ja mam inne wrażenie. Jeden głupi brat coś pisze, a drugi jeszcze bardziej hromy na umyśle na to odpowiada. c
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie,HEJ! No to ruszamy z rana. Chyba już czas, aby na stołek wójta Szastarki wsadzić kobietę. Wtedy wreszcie byłby porządek i pijaństwa by nie było. Najlepiej na ten urząd pasuje pewna nauczycielka, wszyscy wiedzą kogo mam na myśli. Dzisiaj piątek, więc przypominam, żeby nie pchać kiełbasy do kanapki i rybę na obiad wyjąć z zamrażarki. Aha, jeszcze jedno, widzimy się dzisiaj wszyscy na Drodze Krzyżowej. Pracowników gminy też to się tyczy, a w szczególności wójta. Pozdrawiam Genowefa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Genowefa napisał:
Witam serdecznie,HEJ! No to ruszamy z rana. Chyba już czas, aby na stołek wójta Szastarki wsadzić kobietę. Wtedy wreszcie byłby porządek i pijaństwa by nie było. Najlepiej na ten urząd pasuje pewna nauczycielka, wszyscy wiedzą kogo mam na myśli. Dzisiaj piątek, więc przypominam, żeby nie pchać kiełbasy do kanapki i rybę na obiad wyjąć z zamrażarki. Aha, jeszcze jedno, widzimy się dzisiaj wszyscy na Drodze Krzyżowej. Pracowników gminy też to się tyczy, a w szczególności wójta. Pozdrawiam Genowefa
Oj przydałaby się wójtowi porządna pokuta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Oj przydałaby się wójtowi porządna pokuta.
A swoją drogą, jakie to trzeba mieć zacięcie, żeby o 7 rano wstać do kompa i zacząc pisać. Kochani forumowicze spijcie spokojnie. Wystarczy, że wójt od chwili ukazania się tego sławetnego artykułu już nie zaśnie spokojnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
sekkretarz na wójta to chyba największy absurd i katastrofa w naszej gminie, czy pamiętacie jak pracował przy wydawaniu praw jazdy w gminie razem z takim miemotą z Blinowa jaka była błyskawiczna obsługa, że po dokumenty trzeba było chodzić po 5 razy bo nie potrafili napisać ,
To obecny sekretarz wydawał kiedyś prawa jazdy? A kto to był ten z Blinowa ? Może ktoś przybliżyć temat ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='26.03.2009, 20:06' post='110037 Przecież ty przyjacielu się zwyczajnie ośmieszasz pisząc takie brednie. A najlepiej wiedzą to ci, którzy tu zaglądają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Genowefa napisał:
Witam serdecznie,HEJ! No to ruszamy z rana. Chyba już czas, aby na stołek wójta Szastarki wsadzić kobietę. Wtedy wreszcie byłby porządek i pijaństwa by nie było. Najlepiej na ten urząd pasuje pewna nauczycielka, wszyscy wiedzą kogo mam na myśli. Dzisiaj piątek, więc przypominam, żeby nie pchać kiełbasy do kanapki i rybę na obiad wyjąć z zamrażarki. Aha, jeszcze jedno, widzimy się dzisiaj wszyscy na Drodze Krzyżowej. Pracowników gminy też to się tyczy, a w szczególności wójta. Pozdrawiam Genowefa
Genowefo, czy nie możesz powiedzieć o kogo ci chodzi ? Nie wszyscy muszą być zorientowani tak dobrze jak ty . Ja nie wiem kogo masz na myśli ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Genowefa napisał:
Witam serdecznie,HEJ! No to ruszamy z rana. Chyba już czas, aby na stołek wójta Szastarki wsadzić kobietę. Wtedy wreszcie byłby porządek i pijaństwa by nie było. Najlepiej na ten urząd pasuje pewna nauczycielka, wszyscy wiedzą kogo mam na myśli. Dzisiaj piątek, więc przypominam, żeby nie pchać kiełbasy do kanapki i rybę na obiad wyjąć z zamrażarki. Aha, jeszcze jedno, widzimy się dzisiaj wszyscy na Drodze Krzyżowej. Pracowników gminy też to się tyczy, a w szczególności wójta. Pozdrawiam Genowefa
Genowefo, czy nie możesz powiedzieć o kogo ci chodzi ? Nie wszyscy muszą być zorientowani tak dobrze jak ty . Ja nie wiem kogo masz na myśli ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Genowefo, czy nie możesz powiedzieć o kogo ci chodzi ? Nie wszyscy muszą być zorientowani tak dobrze jak ty . Ja nie wiem kogo masz na myśli ?
Może chodzi o szanowną małżonkę wójta ? Na to nie ma zgody. To mnie monarchia i tu nie ma dziedziczenia tronu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgadzam się z tym, który pisze, że to tylko jedna osoba komentuje tę całą sprawę. Fakt! Smieszną. Temat w ogóle mnie nie dotyczy, ale ubaw mam niezły z tego całego zamieszania o butelkę wyborowej! I przychodzi mi na myśl przysłowie - a nie zapominajmy, że przysłowia są madrością narodu: KTO MIECZEM WOJUJE, OD MIECZA GINIE! Pozdrawiam! Elka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę nadmienić, żebyście nie komentowali sprawy w godzinach pracy! Pamietajcie - wszystko jest do sprawdzenia. (ktoś z was już to wcześniej pisał) I polecą wasze duuuuże pensje! Kwoli wyjaśnienia - ja piszę z własnego komputera we własnym domciu, więc mnie nie wyleją! A wy - uważajcie! Inni czyhają na wasze stanowiska! Cała ta sytuacja śmierdzi! Pozdrawiam jeszce raz! E.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od jakiegoś czasu mieszkańcy mojego sołectwa Brzozówka powtarzają, że wójt się na nich obraził za to, że głosowali na Mularczyka. Kochani. Zrozumcie. Wójt nie może się na nikogo obrazić. Dlaczego ? A co będzie, jak my obrazimy się na niego w czasie najbliższych wyborów ? Będzie emeryturka. Już czas, już czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja znajoma twierdzi, że duża część głosujących na Mularczyka, to głównie kobiety ? Podobno panie go lubią ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja i tak zagłosuję na obecnego wójta, żeby nie wiem co się działo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 38

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...